115'' LED Samsung QH115FX-UHD, 500cd, 24, 7
Kód: LH115QHFEBGXEN
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
115 LED Samsung ,LH115QHFEBGXEN *
24/7 *
Flash memory size(16GB) *
EMC (Class A) *
OS Version (Tizen 8.0)
Typ obrazovky: ,VA
Podsvícení: ,LED
Úhlopříčka [palce]: ,115
Rozlišení: ,3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: ,0.630 x 0.630
Obnovovací frekvence [Hz]: ,120 ,
Jas [nit]: ,1 000
Kontrast: ,5 500
Odezva [ms]: ,6,5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Reproduktory: ,Ne
Konektory: , *3x HDMI in 2.1 *1x DisplayPort in 1.4 *2x USB-A 2.2 *1x IR in *1x Audio out (Stereo Mini Jack) *1x RS232 in/out *1x RJ 45
Napájení: ,Interní
Spotřeba [W]: ,836
Stand By režim [W]: ,0,5
Montáž na zeď: ,VESA 1 000 x 600mm
Naklápění monitoru: ,Ne
Barva: ,Černá
Rozměry (ŠxVxH mm): ,2565.2 x 1467.6 x 34.1 mm
Hmotnost [kg]: ,83,7
Záruka: ,3 Roky
Stránky výrobce: ,https://www.samsung.com/uk/business/smart-signage/uhd-4k-signage/professional-smart-signage-qhfx-115-inch-lh115qhfebgxen/?msockid=000ebd0a014564361059a8ac00b465fc
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806097654834 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 5 500:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0.630x0.630 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 2565.2 x 1467.6 x 34.1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 115 |
| Hmotnosť presná (kg): | 83,7 |
| Model: | LH115QHFEBGXEN |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 6,5 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Spotreba energie (W): | 836 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 1000 x 600 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 70,1 do 90 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Samsung |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 1000 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
