43'' D- LED Philips 43BDL3751T-UHD, 450c, PCap, 24, 7
Kód: 43BDL3751T/00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Signage Solutions Displej Philips Interactive 3000 Series Ještě lepší připojení – všestranný vícedotykový displej Tento všestranný displej s jasem 450 nitů a technologií PCAP vám zaručí nepřetržitý provoz a celá řada je zároveň navržená na ještě nižší spotřebu energie. Zaujměte. Inspirujte. Propojte se. Se systémem Android 13, připraven na Wave a bez nutnosti externího přehrávače médií.
Úhlopříčka [palce]: 42.5''
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,245 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Potah proti oslnění, povrchová úprava proti otiskům prstů
Jas [cd/m2]: Jas (po skle): 450 cd/m2, Jas (před sklem): 500 cd/m2
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 B
Vylepšení obrazu: *Technologie 3:2/2:2 motion pull down *Hřebenový filtr 3D *3D MA deinterlacing (odstranění řádkového prokladu) *Zdokonalená funkce Dynamic contrast *Kompenzace pohybu deinteralcingem *Progressive scan
Reproduktory: 2 × 10 W
Konektory: Výstup zvuku: *3,5 mm konektor Vstup videa: *HDMI 2.0 (x 2) *Display Port 1.3 (x 1) *USB-C (s 15W napájením) Další připojení: *Micro USB (x1) (OTG) *USB 3.0 A (x 2) *USB 3.0 B (x 1) *Wi-Fi: 2T/2R 2,4/5/6 GHz *Bluetooth 5.2 *OPS (externí, vyjímatelný) Externí ovládání: *Gigabitová síť LAN (RJ45) *3,5mm konektor IR (vstup/výstup) *2,5mm konektor RS232 (vstup/výstup)
Multimediální aplikace: USB přehrávání videa: *MPEG 1/2 (1080p 60 Hz) *MPEG 4 (1080p 60 Hz) *H.263 (1080p 60 Hz) *H.264 (4K, 2K, 120 Hz) *H.265 (4K, 2K, 120 Hz) *VP8 (1080p 60 Hz) *VP9 (4K, 2K, 120 Hz) USB přehrávání obrazu: *JPEG *PNG *BMP *WEBP USB přehrávání hudby: *AAC *HEAAC *MPEG 1/2/2,5 Layer 3 *MPEG 1/2 Layer 1 *MPEG 1/2 Layer 2
Interní přehrávač: *Procesor: Čtyřjádrový procesor Cortex A55 *GPU: Vícejádrový procesor Mali-G52 *Paměť: 4 GB DDR3 *Úložiště: 32 GB eMMc
Interakce: *Vícedotyková technologie: Kapacitní technologie Projected *Dotykové body: 10 souběžných dotykových bodů *Systém Plug and Play: Splňuje normu HID *Ochranné sklo: 3mm temperované bezpečnostní sklo
Napájení: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 65 W
Stand By režim [W]: <0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 200 x 200 mm, M6
Ergonomie: Na šířku (24/7), na výšku (24/7), instalace s náklonem až 30° dozadu
Barva: 23,4mm černý rámeček (T/R/L/B)
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 990,0 x 578,2 x 69,3 mm (montáž na stěnu) / 103,9 mm (externí skříňka OPS) mm
Hmotnost [kg]: 17,05 kg
Obsah balení: Dodávané příslušenství: *Logo Philips (1x) *Napájecí kabel (3 m) *Stručný návod (1x) *Dálkový ovladač a baterie AAA *Kryt spínače AC *Kabel RS232 (3 m) (x1) *Kabel USB A na B (3 m) (x 1) *Antény Wi-Fi (2 ks) *Modul Wi-Fi CRD32 Volitelné příslušenství: *Sada pro otevřený rám (BM03751) Podstavec: *BM05922 (volitelný)
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video káble |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8721038100105 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,245 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 990,0 x 578,2 x 69,3 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 42,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 17,05 |
| Model: | 43BDL3751T |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Smart funkcie: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 65 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 450 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
