50'' D- LED Philips 50BDL5050D-UHD, 600, AN, 24, 7
Kód: 50BDL5050D/00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
 ,Philips Signage 5000 Series *
Nepřetržité zobrazení obsahu. *
Instalace na výšku nebo na šířku. *
Profesionální systém Android 14 na čipu.
Typ obrazovky: ,VA
Úhlopříčka [palce]: ,49,5
Rozlišení: ,3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: ,0,2854 x 0,2854
Obnovovací frekvence [Hz]: ,60
Poměr stran: ,16:9
Jas [cd/m2]: ,600
Kontrast: ,4 000:1
Odezva [ms]: ,8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1,07 B.
Reproduktory: ,2x 10W
Konektory: , *1x DisplayPort 1.4 *2x HDMI 2.0 *1xUSB-C *1x Micro USB (OTG) *2x USB 3.0 *1x RJ45 *1x 3,5mm konektor (výstup zvuku) *1x 2,5mm konektor RS232C *1x 3,5mm konektor IR
Bezdrátová komunikace: *Wi-Fi 6 *Bluetooth 5.2
Spotřeba [W]: ,58
Stand By režim [W]: ,0,5
Třída energetické náročnosti: ,F
Montáž na zeď: , 400 (H) x 400 (V) ,mm, M6
Orientace monitoru: ,Na šířku, Na výšku
Rozměry ( ŠxVxH mm): ,1 128,4 x 649 x 63,5
Hmotnost [kg]: ,14,75
Obsah balení: , *Kabel pro uzavřený cyklus RS232 *Logo Philips (1x) *Kryt spínače AC *Kryt USB (x 1) *Šrouby *Napájecí kabel *Kabel pro infračervený senzor (1,8 m) (x 1) *Stručný návod k rychlému použití *Dálkový ovladač a baterie AAA *Kabel RS232 *Modul CRD32 s rozhraním Wi-Fi a BT
Záruka: ,3 Roky
Stránky výrobce: ,https://www.philips.cz/p-p/50BDL5050D_00/signage-solutions-philips-signage-5000-series
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video káble |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8721038102260 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,2854 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1128,4x649x63,5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 49,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 14,75 |
| Model: | 50BDL5050D |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 58 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
| Flicker Free: | Ne |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
