55'' LED Philips 55BDL6017P-UHD, 800cd, MP, 24, 7
Kód: 55BDL6017P/00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Vysoký výkon pro náročnější podmínky Dosáhněte vynikajících výsledků v náročných prostředích díky robustní řadě displejů Philips Signage 6000 pro nepřetržité použití. Díky vyššímu jasu až 800 nitů a možnosti přidat vzdálenou správu Philips Wave jsou ideální pro kuchyně, dopravní uzly a další podobná prostředí. *Bezpečné ovládání kdekoli a kdykoli: Možnost přidání vzdálené správy zařízení Philips Wave *Připravené na náročné prostředí: S robustním kovovým krytem, ochranným povrchem a krytím IP5X *Možnost přidání modulu CRD52: Lepší propojení displeje se systémem Android 14 *Nepřetržitý provoz: Nepřetržité zobrazení obsahu *Vyšší jas displeje: 800 cd/m2 – lepší viditelnost za jasného světla
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 54.6
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.315 x 0.315
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: 25 % Haze
Jas [cd/m2]: 800 cd/m2
Kontrast: 5000:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1.07 miliardy
Reproduktory: 2 x 10 W RMS
Konektory: *Audio výstup: 3.5 mm jack *Video vstup: DisplayPort 1.2 (x 1), DVI-I (x 1), HDMI 2.0 (x 3) *Audio vstup: 3.5 mm jack *Ostatní připojení: USB 2.0 (x 2), OPS, Termální senzor *Video výstup: DisplayPort 1.2 (x 1), HDMI 2.0 (x 1) *Externí ovládání: IR (in/out) 3.5 mm jack, RJ45, RS232C (in/out) 2.5 mm jack, Ambient Light Sensor
Napájení: 100 ~ 240 VAC, 50 ~ 60 Hz
Spotřeba [W]: 142 W (typicky), 204 W (max)
Stand By režim [W]: <0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 400 x 400 mm, M6
Orientace: Landscape (24/7), Portrait (24/7)
Barva: černá
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1241.8 x 712.6 x 76.8 (v místě úchytu) / 64.0 (v místě montáže)
Hmotnost [kg]: 20.50
Obsah balení: *Kryt spínače AC, Logo Philips (1x), Napájecí kabel (x 3), Stručný návod (1x), Dálkový ovladač a baterie AAA, Kabel RS232 (3 m) (x1), Kabel pro uzavřený cyklus RS232 (x 1), Kryt USB (x 1), Sada pro vymezení krajů (x2) Podstavec: BM05922 (volitelný)
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video káble |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8721038101201 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 5 000:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,315 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1241,8 x 712,6 x 76,8 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Polomatný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 54,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 20,5 |
| Model: | 55BDL6017P |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Senzor okolitého svetla: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 142 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 400 x 400 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 800 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
