65'' iiyama TE6512MIS-B4AG
Kód: TE6512MIS-B4AG
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ProLite TE6512MIS-B4AG
Typ obrazovky: ,VA DLED
Úhlopříčka [palce]: ,65
Rozlišení: ,3840 x 2160
Rozteč bodů ,[palce]: 0.372
Dotyková obrazovka: Ano
Obnovovací frekvence [Hz]: ,60
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,antireflexní
Jas [cd/m2]: ,400
Kontrast: ,5000:1
Odezva [ms]: ,6.5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1.07B
Reproduktory: ,2x 16W
ROZHRANÍ/KONEKTORY/OVLÁDÁNÍ: ,
Analogové vstupní porty: VGA x1 (max. 1920x1080 @60Hz)
Digitální vstupní porty: HDMI x2 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz, YUV444 (HDMI x1 compatible ARC/ CEC) DisplayPort x1 (max. 3840x2160 @60Hz) USB-C x2 (3.2 (Gen 1, 5Gbit), 3840x2160 @60Hz - RGB444 - (Touch, 1x Front 65W PD, 1x Back 15W PD)
Audio input: Mini jack x1
Řídíci vstup monitoru: RS-232c x1 (DSUB 9pin) RJ45 (LAN) x1 (LAN Control) IR x1
Digitální výstupní porty: HDMI x1
Audio Out: S/PDIF (Optical) x1 Mini jack x1 Reproduktory 2 x 16W (Přední)
Řidící výstup monitoru: OPS Slot x1
HDCP: HDMI 1: 2.1, USB-C: 2.2
USB ports: x5 (media playback / peripherals / storage – front side: 2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit), 1x USB-C 3.2 (Gen 1, 5Gbit, 65W PD), side: 2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit), back: 1x USB-C 2.0 (Gen 1, 5Gbit, 15W PD))
RJ45 (LAN): x2 (Auto switch for PC &, Android, 1000MB)
Integrovaný Software: ,iiWare 13E (Android 14 OS)
Wi-Fi: ,WiFi 6 - Dual WiFi Bandwidth: 2.4GHz/5GHz, WiFi Standard: IIEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: , ,2.1+EDR/ 3.0/ 4.x/ 5.0
Napájení: ,Interní
Spotřeba [W]: ,129
Stand By režim [W]: ,0.5 ,
Třída energetické náročnosti: ,G
Montáž na zeď: ,600 x 400
Naklápění monitoru: ,Ne
Barva: ,Černá
Rozměry (ŠxVxH mm): ,1488 x 897 x 98mm
Hmotnost [kg]: ,28.5
Obsah balení: , *Kabely: Napájecí, HDMI, USB *4x Touch pen *Příručky: ,uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti *Ostatní: ,Montážní držák pro NUC, Montážní držák pro webovou kameru *Dálkové ovládaní: ano ( včetně baterie)
Záruka: ,5 Let
Stránky výrobce: ,https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-te6512mis-b4ag/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4948570125487 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 5 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,372 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1488 x 897 x 98 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 65 |
| Hmotnosť presná (kg): | 28.5 |
| Model: | TE6512MIS-B4AG |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 6,5 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 32 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 129 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 600 x 400 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 5 |
| Modelový rad: | iiyama ProLite |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
