65'' LED Samsung WM65FX-Flip Pro, UHD, 450cd, 12, 7
Kód: LH65WMFWBGCXEN
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
SAMSUNG ,LH65WMFWBGCXEN
Typ obrazovky: ,VA
Podsvícení: ,LED
Úhlopříčka [palce]: ,65
Dotyková obrazovka: Ano
Rozlišení: ,3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: ,0.372 x 0.372
Obnovovací frekvence [Hz]: ,48-75 ,
Jas [cd/m2]: ,450
Kontrast: ,4 000:1
Odezva [ms]: ,8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
OS verze: ,Tizen 9.0
Flash memory size: 64 GB
Konektory: , *2x HDMI In 2.0(1 internal, 1 option tray) *USB ,1(Rear), 1 (with optional tray) *Audio Out: Stereo Mini Jack *Video out *1x RS 232 In *1x RJ 45 In *WiFi: Ano *Bluetooth: Ano
Napájení: ,AC100-240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: ,192,5 W
Montáž na zeď: ,VESA 400x400 mm
Barva: ,White
Rozměry (ŠxVxH mm): ,1522.4 x 897.6 x 62.9
Hmotnost [kg]: ,39,7 ,
Záruka: ,3 Roky
Stránky výrobce: ,https://www.samsung.com/uk/smart-signage/digital-flipchart/the-flip-65-inch-wmfx-lh65wmfwbgcxen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806097679929 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0.372 x 0.372 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1522.4 x 897.6 x 62.9 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 65 |
| Hmotnosť presná (kg): | 39,7 |
| Model: | LH65WMFWBGCXEN |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 75 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Spotreba energie (W): | 192 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 400 x 400 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Samsung |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Farba: | Bílá |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 450 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
