85'' LED Samsung WM85B - Flip Pro
Kód: LH85WMBWLGCXEN
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Neomezené možnosti učení. *Lepší interakce s nejlepším multidotykovým ovládáním ve své třídě *Zážitek ze skutečného psaní *Vícenásobná konektivita včetně USB, HDMI, DP a OPS slotu *16/7Typ obrazovky: New Edge, 60Hz
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 85''
Rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Povrch displeje: Haze 8%~12%
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 4000:1
Odezva [ms]: 6 ms (Typ.)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory: Input Video: HDMI 2 (Rear 1, Front 1), DP 1, USB C (Front), OPS I/F USB: 2 (For SoC, Rear/Front), 1 (for external 3.0 x 1 (Front)) Output Audio: 1 (Stereo Mini Jack) Touch Out: Touch Out 2 (USB Upstream Type, Front 1, Rear 1) External Control: Touch Input RS232C thru stereo jack, RJ45(For MDC) BT/WiFi: Yes (Keyboard/Mouse, Speaker)
Touch: *Type: IR *Drawing: 20 touch (internal/external) / Whiteboarding app works 4 drawing *Touch Pen Type: Passive Pen with magnet *Object Recognition Range: 2mm/ 4mm / 8mm / 50mm (Brush Mode : Dynamic Object Recognition) *Touch Response Time: 6.7 ms *Drawing Speed (Touch latency): 26 ms *Haze: 8% ~ 12% *Thickness: 3.2T *Hardness: Heat Semi-Strengthened Glass *Additional Film: AG Flim(Anti glare) Hydrophobic Coated PET (Shatter-proof flim) Antimicrobial Coating
Napájení: Internal (Main 1ea, OPS 1ea), AC100-240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: 197 W
Stand By režim [W]: 0.5
Montáž na zeď: 600 * 400
Orientace: Landscape
Barva: White gray
Rozměry (ŠxVxH mm): 1945.8 x 1151.1 x 89
Hmotnost [kg]: 75.2
Záruka: 36 měs. https://displaysolutions.samsung.com/digital-signage/detail/2012/Samsung-Flip-Pro-(WM85B)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806094266511 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1945,8 x 1151,1 x 89 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 85 |
| Hmotnosť presná (kg): | 75,2 |
| Model: | WM85B |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 6 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Konferenčná zóna kompatibilná: | Ano |
| Spotreba energie (W): | 197 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 600 x 400 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 70,1 do 90 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Samsung Flip Pro |
| Farba: | Šedá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
