98'' LED Samsung QE98C - UHD, 450cd, land, 16, 7
Kód: LH98QECEDGCXEN
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
98'' LED Samsung QE98C Digital signage flat panel Zažijte skvělé věci se super velkým displejem QE98C - zaujme svým ohromujícím minimalistickým designem s tenkým profilem a elegantním vzhledem. Displej s úhlopříčkou 98 palců se svými obrázky a živými barvami natolik blíží realitě, že se jeho obsah stane středobodem každé místnosti. Pokročilá a výkonná technologie zpracování videa společnosti Samsung může vylepšit obsah ve smyslu jasného zobrazení obrazu a konzistentní kvality. Jas, kontrast a zvuk lze upravit v reálném čase pomocí inteligentního Quantum Processor 4K společnosti Samsung, který pro jednotlivé scény vybere vhodný vzorec pro upscaling UHD. * supervelká obrazovka s tenkým designem rámu * inteligentní technologie upscaling UHD (úprava kvality obrazu z nižšího rozlišení na vyšší) * špičková technologie zpracování videa
Úhlopříčka [palce]: 98''
Typ panelu: LED VA
Podsvícení: Edge LED
Rozlišení: 3840 x 2160 4K Ultra HD
Šířka rámečku: bezrámový na 3 stranách
Kontrast: 5000:1
Jas [cd/m2]: 450
Poměr stran: 16:9
Odezva [ms]: 8 (GtG)
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Barevný gamut: 93%
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Rozteč bodů [mm]: 0,562 x 0,562
Počet barev: 16,7 mil.
Provozní doba: 16/7
Reproduktory: stereo vestavěné 40 W, 2.2 kanálové
Montáž na zeď: VESA mount 600 x 400 mm
Konektory: Vstupy: *4x HDMI (video vstup) *2x USB 2.0 *1x Rj-45 Ethernet LAN *externí ovládání: Ethernet (vstup), RS232C (vstup) *Screen Mirroring (Miracast): ano *Wi-Fi: ano - Wi-Fi 5 (802.11ac) *Bluetooth: ano verze 5.2
Přehrávač médií: *verze OS: Tizen 6.5 *procesor: čtyřjádrový procesor Cortex A72 1,7 GHz *paměť eMMC: 8 GB (k dispozici 3 GB) *RAM: 2,5 GB LPDDR-4 (1600 MHz) *generace SoC: 10. generace (Pontus-M)
SW kompatibilita: * přehrávač MagicInfo Player S10 Lite
Napájení: integrované, AC 100-240 V, 50/60 Hz
Spotřeba (W): 197 (v režimu zapnuto), 0,5 (v režimu spánku)
Teplotní senzor: ano
Instalace: * horizontální-Landscape/vertikální-Portrait (držák není součástí balení)
Barva: černá
Rozměry (mm): 2180,6 x 1243,9 x 48,4
Hmotnost [kg]: 65,8
Obsah balení: *monitor včetně stojanu *1x dálkový ovladač včetně baterií *1x napájecí kabel *1x adaptér RS232C (vstup) *stručný návod k obsluze
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video káble |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806095751160 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 5 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 2180,6 x 1243,9 x 48,4 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178° / 178° |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 98 |
| Hmotnosť presná (kg): | 65,8 |
| Model: | QE98C |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 40 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 197 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 600 x 400 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 45,1 do 70 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Samsung |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 450 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
