Adata XPG BATTLECRUISER II herná skriňa biela
Kód: BATTLECRUISERIIST-WHCWW
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adata XPG BATTLECRUISER II Super Mid-Tower * :Exoskeleton * držák grafické karty
Typ: Mid-Tower
Podporuje základní desky: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX, CEB, EEB
Pole pro disková úložiště: * 2x 3,5'' HDD * 3x 2,5'' HDD/SSD * 3x 3,5''/2,5'' HDD/SSD
Externí porty: * 1x USB 3.2 typ C * 2x USB 3.2 typ A * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
Podpora pro přídavné chlazení: * horní: chladič 1x 360/280/240mm, ventilátor 3x 120mm/2x 140mm * přední: chladič 1x 420/360/280/240mm, ventilátor 3x 120mm/3x 140mm * zadní: chladič 120mm, ventilátor 1x 120mm
Předinstalované ventilátory: 4x XPG VENTO 120 ARGB
Bočnice: 1x 4mm tvrzené sklo
Maximální výška chladiče CPU: 175mm
Maximální délka PSU: 225mm
Maximální délka GPU: 395mm (bez předních ventilátorů)
Materiál: SPCC/4mm tvrzené sklo
Barva: černá
Rozměry: 550x225x506mm
Hmotnost: 11,87kg
Záruka: 2 roky Odkaz na stránku výrobce: https://www.xpg.com/cz/xpg/pc-component-battlecruiser-ii-super-mid-tower-chassis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711085944306 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 225 |
| Výška skrine (mm): | 550 |
| Formát MB: | E-ATX/ATX/mATX/ITX/SSI-EEB/SSI-CEB |
| Hĺbka skrine (mm): | 506 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 5 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120-140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 7 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 420 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x420 |
| Značka a model: | Adata XPG BATTLECRUISER II |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 395 |
| Farba: | Bílá |
| Typ podsvietenia: | ARGB |
| Predinštalované ventilátory: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
