ADATA XPG zdroj CORE REACTOR II 750W 80+ GOLD Modular ATX 3.0
Kód: COREREACTORII750G-BKCEU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XPG Core Reactor II
CORE REACTOR II je vysoko výkonný napájací zdroj, ktorého konštrukcia je kompatibilná so štandardom ATX 3.0 s modulárnym káblom a ktorý má certifikáciu 80 PLUS GOLD. Tieto napájacie zdroje sa najlepšie osvedčia v prípadoch, keď je požadovaný vysoký výkon, napríklad inštalácie serverov alebo pracovných staníc, ktoré vyžadujú veľa energie.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 750 W |
| MTBF hodín | 100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OCP | OVP | OPP | OTP | UVP | SCP | NLO | SIP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 10 A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Výstupné napätie DC | +5V | +3,3V | +12V | -12V | +5Vsb |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 6x / 2x (650mm) + 2x (650mm + 100mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| SATA Konektor | 8x / 2x (500mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (500mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.0 |
| 80 PLUS Efficiency | GOLD |
| Modulárna kabeláž | Plne |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| Hmotnosť: | 3.33 kg |
| EAN: | 4711085942371 |
| Výkon zdroje (W): | 750 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Vlastnosti zdroja: | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
