Adata XPG STARKER AIR, Midi Tower, Transpar., Čierna
Kód: STARKERAIR-BKCWW
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model:ADATA XPG STARKER AIR
Typ: Mid-Tower
Barva: Černá
Rozměry: 215 x 465 x 400 mm (ŠxVxH)
Typ zdroje: Bez zdroje
Podporuje základní desky: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX
Maximální velikost chladiče CPU: 165 mm
Maximální délka VGA karty: 350 mm
Externí vstupy a výstupy: *2x USB 3.0 *1x hybridní audioport
Podporované chlazení : *Přední ventilátory: 3 x 120 mm , 2 x 140 mm *Horní ventilátory: 2 x 120 mm , 2 x 140 mm *Zadní ventilátory:1 x 120 mm *Přední radiátor:360 / 280 / 240 mm *Horní radiátor:280 / 240 / 120 mm *Zadní radiátor:120 mm
RGB chlazení je možno dosáhnout zakoupením Adata XPG Vento 120mm fan RGB pod kodem 20320310.
Stránka výrobce: https://www.xpg.com/cz/xpg/839?tab=description
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4710273774961 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 215 |
| Výška skrine (mm): | 465 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 400 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 2x120-140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 6 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x280 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Adata XPG STARKER AIR |
| Farba: | Černá |
| Typ podsvietenia: | ARGB |
| Predinštalované ventilátory: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
