ALIGATOR A720 4G Sen.červeno-čiern+st.nab.
Kód: A720RB
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Komfortní telefon s podporou 4G/LTE/VoLTE - Zřetelná a oddělená tlačítka, SOS funkce, nabíjecí stojánek, USB-C Model A720 využívá moderní 4G síť pro plynulé a stabilní připojení, což zajišťuje křišťálově čistý a zřetelný zvuk během hovorů. V případě nutnosti staršího standardu, je zde také možnost využití nejrozšířenější 2G sítě.
Paměť: *Paměť kontaktů v telefonu: 2000 *Paměť na SMS: 200 *Paměť na odeslané SMS: Ano
Paměťové karty: micro SD/XC až 512 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: Barevný TFT - 1,8“
Displej - rozlišení [pix]: 160 x 128 px HVGA
Dotykový displej: Ne
Klávesnice: Ano
Podporované sítě: *GSM: 950/900 Mhz *LTE/VoLTE FDD:800/900/1800/2100/2600
Konektivita: *2x Nano SIM * Nabíjení a data: USB-C *Sluchátka s handsfree: Jack 3,5
Funkce: *Svítilna *Budík *Kalkulačka *FM rádio *Podpora SIM toolkit *Fotoaparát (VGA) *Bluetooth 2.1 *Přehrávač hudby a videa *Automatické nastavení přesného času
SOS funkce: *SOS tlačítko: Ano *Typ SOS tlačítka: Tlačítko *Počet předvoleb SOS tlačítka: 5 *SOS SMS: Ano *SOS Locator: Ano
Baterie: Kapacita [mAh]: Li-Ion 1000 mAh *Výdrž v pohotovostním režimu až: 7 dní *Výdrž při hovoru až: 4,5 hod
Rozměry [mm]: *Výška: 112 mm *Šířka: 54 mm *Hloubka: 14 mm
Hmotnost [g]: 75 g
Obsah balení: *Telefon Aligator A720 *Baterie *Nabíječka *Praktický nabíjecí stojánek *Návod k použití
Záruka: 24 měs. https://www.aligator.cz/produkty/aligator-a720-4g-senior/244/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596426102265 |
| NFC: | Nie |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SDXC |
| Verzia operačného systému: | Neuvedeno |
| Obsah balenia: | Telefon, Baterie, Nabíječka, Stojánek, Návod |
| Veľkosť displeja ("): | do 1,8 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 160x128 |
| Hmotnosť (g): | 75 |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Max pohotovostná doba (hod): | 168 |
| Max doba hovoru (hod): | 4,5 |
| Veľkosť SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Operačná pamäť (GB): | Neuvedeno |
| Pevný disk - pamäť (GB): | do 4 |
| Farba - presná: | Černá - červená |
| FM rádio: | Ano |
| HW klávesnica: | Ano |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | Do 2 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ne |
| Predný fotoaparát (Mpx): | Nemá |
| Model: | A720 4G Senior |
| Modelový rad: | ALIGATOR A720 4G Senior |
| Kapacita batérie (mAh): | 1000, od 2000 do 3990 mAh |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Typ displeja: | TFT |
| Operačný systém: | Bez OS |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ne |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 512GB |
| Počet objektívov (zadných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | Nemá |
| Odomykanie tvárou: | Ne |
| Nabíjací stojan: | Ano |
| Výška (mm): | 112 |
| Šírka (mm): | 54 |
| Hĺbka (mm): | 14 |
| Bluetooth verzia: | 2.1 |
| Farba: | Červená |
| Konfigurácia slotov/kariet: | 2x SIM + paměťová karta (MicroSD) |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
