AMEI AM-C1002BR, Micro ATX, Čierna a červená
Kód: AMEI CASE AM-C1002BR
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Nové MicroATX skříně s potiskem - řada Color Printing (pro desky mATX) o rozměru 450x372x172mm a hmotnosti 3,2kg. Lze osadit vzadu 1x 92mm nebo 80mm ventilátorem a vpředu 1x92mm nebo 80mm ventilátorem. K dispozici máte 2x 5,25'' + 1x 3,5'' externě a dalších 2x 3,5'' interně. Na čelním panelu najdete 2x USB 2.0 a audio AC97 / HD '' Zkonstruováno s ohledem na současné požadavky uživatelů - všechny nezbytné porty jsou snadno dosažitelné, dostatek prostoru pro přídavné ventilátory, dostatek pozic pro zařízení '' Navrženo s lehkostí - klasická jednoduchost s dotekem hravých prvků '' Vyrobeno z těch nejlepších komponent - Použitá vysoce kvalitní ocel, koncentrováno na vysokou kvalitu použitých kabelů, konektorů a dalších částí, čelní panel je chráněn UV ochranou proti vyblednutí '' Zvažována bezpečnost uživatele - zaoblené hrany vnitřních částí skříně předcházejí případnému poškrábání při montáži '' Rozmanitost - výběr z několika barev a typů potisků Rozměry: 450x372x172mm Hmotnost: 3,2kg Osazené ventilátory: 0 Prostor pro přídavné ventilátory: 1x 92mm nebo 80mm vzadu 1x92mm nebo 80mm vpředu Externí pozice: 2x 5,25'' + 1x 3,5'' Interní pozice: 2x 3,5'' Vhodné pro MB : Micro ATX or ATX Vhodné pro PSU: ATX Porty: 2x USB 2.0 a audio AC97 / HD PSU: není osazen Barva : Černá/černá nebo černá/červená Modely: 2 bez potisku, 2 s potiskem Přepravní rozměry: 450x410x215mm Přepravní hmotnost: 3,8 kg Přepravní objem: 0,0396675 m3Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591897060045 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| Otváracie krytky na 5.25'pozície: | Ne |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ne |
| Šírka skrine (mm): | 172 |
| Výška skrine (mm): | 372 |
| Formát MB: | Micro ATX |
| Hĺbka skrine (mm): | 450 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 2 |
| Počet pozícií 3.5" externý: | 1 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 1x92mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x92mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 2 |
| Značka a model: | AMEI AM-C1002BR |
| Farba: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
