AOC, CU34P3CV, 34'', VA, 3440x1440, 100Hz, 4ms, Black, 3R
Kód: CU34P3CV
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (4 ks)
Podrobný popis
Produktivita, konektivita a komfort AOC CU34P3CV je 34” WQHD (3440 x 1440) zakřivený IPS monitor s atraktivním třístranným ultratenkým rámečkem, který nabízí skutečně působivé sledování. Poměr stran Wide QHD 21:9 tohoto modelu rozšiřuje vaše zorné pole a zároveň poskytuje ucelený pohled pro lepší filmový zážitek. Panel se vyznačuje jasem 300 nitů a velkorysými 178/178° širokými pozorovacími úhly, spolu se dvěma vestavěnými 5W + 5W reproduktory pro zvýšení vaší každodenní produktivity v dnešní flexibilní kanceláři. Monitor CU34P3CV je připraven zvýšit vaši produktivitu s konektorem USB-C podporujícím příkon napájení až 65 W, přenos dat a alternativní režim DisplayPort. Konektivita tohoto monitoru je rozšířena o USB rozbočovač a RJ-45. S ohledem na udržitelnost je tento monitor doplněn řadou ekologických certifikací včetně EPA, TCO a EPEAT. * 1500R * PbP, PiP
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3440 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.23175
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Antireflexní (AG)
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 5 W x 2
Konektory: *HDMI 2.0 x 1 *DisplayPort 1.4 x 1 *USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W) *ROZBOČOVAČ USB *VYSOKORYCHLOSTNÍ ROZBOČOVAČ USB: USB 3.2 *PORT USB PRO RYCHLÉ NABÍJENÍ *RJ-45 *AUDIO VÝSTUP: Výstup pro sluchátka (3,5 mm)
Napájení: Interní, 100 - 240V 50/60Hz
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru: *NAKLONĚNÍ: -5/23 *NASTAVENÍ VÝŠKY (MM): 150 mm *NATOČENÍ: -175/175