Apple iPad Air 11''/(M4) Wi-Fi/11''/2360x1640/12GB/1TB/iPadOS26/Starlight
Kód: MH3J4HC/A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple iPad Air 11'' (M4) Wi-Fi ,
1TB *Apple Intelligence
Operační systém: iPadOS 26
Procesor: Apple M4, 8 jádrové CPU (3P+5E), 9 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine
Paměť: 12GB
Pevný disk: 1TB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 10,86'' Liquid Retina Multi-Touch displej s LED podsvícením a technologií IPS, 2360x1640 při 264ppi, 500 nitů, antireflexní, oleofobní úprava proti šmouhám, True Tone
Audio: stereo reproduktory v orientaci na šířku, FaceTime audio, 2x mikrofon
Zadní fotoaparát: *12MP širokoúhlý, f/1,8, pětičlenný objektiv, až 5× digitální zoom, Smart HDR 4, sekvenční režim, HEIF a JPEG *4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps, kontinuální autofokus při nahrávání videa, HEVC a H.264, časosběrné video se stabilizací
Přední webkamera: *12MP Center Stage na šířku, f/2,0, Smart HDR 4 *1080p HD video při 25 fps, 30 fps nebo 60 fps, Retina Flash s True Tone, sekvenční režim, FaceTime
Senzory: *Touch ID *tříosý gyroskop *akcelerometr *barometr *snímač okolního osvětlení
Určování polohy: *digitální kompas *Wi-Fi *mikrolokalizace iBeacon
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be) s technologií 2×2 MIMO + Bluetooth 6
Porty: *1x USB-C (až 10 Gb/s), nabíjení, DisplayPort *1x magnetický konektor *1x smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 28,93Wh
Výdrž baterie: až 10 hodin
Barva: ,hvězdně bílá
Rozměry: 247,6x178,5x6,1mm
Hmotnost: 464g
V krabici: *iPad Air *USB-C nabíjecí kabel (1m)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety iOS / Apple |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 195950826739 |
| Displej - rozlíšenie: | 2360x1640 |
| Displej - rozlíšenie (formát): | Retina |
| Displej - typ: | Retina |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Procesor - typ: | Apple M4 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Apple |
| Typ úložiska: | Nepodporuje |
| GPS: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Přední fotoaparát: | Ano |
| Zadní fotoaparát: | Ano |
| Výdrž baterie v hod. (max): | do 10 |
| Senzory: | barometr, okolní osvětlení, Touch ID |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Pamäť RAM (GB): | 12 |
| Modelová řada: | Apple iPad Air 11" |
| Pevný disk - paměť (GB): | 1000 |
| Verzia OS: | iPadOS 26 |
| Lightning: | Ne |
| Dokovacia klávesnica: | Ne |
| Batéria: | lithium-polymerová |
| Úhlopříčka ("): | 11 |
| Hmotnosť: | od 0,351 do 0,5 kg |
| Barva - přesná: | Starlight |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | (M4) Wi-Fi |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Apple kompatibilné: | Áno |
| micro USB: | Ne |
| Operační systém: | iPadOS |
| Stylus (součástí balení): | Ne |
| Akcelerometr (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Výška (mm): | 247,6 |
| Šířka (mm): | 178,5 |
| Hloubka (mm): | 6,1 |
| Barva: | Bílá |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
