Aruba IOn 1830 24G 2SFP 195W Switch
Kód: JL813A-ABBSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Aruba Instant On 1830
Switch: Ano
Typ Switche: smart-managed
Podporované standardy: *IEEE 802.1D *IEEE 802.1Q *IEEE 802.1ab *IEEE 802.1p *IEEE 802.1w *IEEE 802.3 *IEEE 802.3ab
Kapacita propustnosti: 38.68 Mpps
Optika: Ano
Konektory: *24x RJ-45 10/100/1000 (12x PoE a 12x non PoE) *2x SFP 1GbE ports
PoE: Ano
Rozměry: 443 x 253 x 43 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 3,47 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | JL813A |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Prevedenie switcha: | Desktop / do racku |
| Rýchlosť LAN max.: | 1 Gbps |
| Optika: | Ano |
| Obsahuje switch: | Ano |
| HDMI (počet): | 0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Počet SFP portov: | 2 |
| Počet LAN portov: | 24 |
| PoE: | Out (výstup) |
| PoE In standart: | Nepodporuje |
| PoE Out standard: | 802.3bt (max. 90W) - PoE++ |
| PoE power budget (W): | 101-200 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
