ASUS TUF Gaming GT302 ARGB, Midi Tower, Transpar., Biela
Kód: 90DC00I3-B19000
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming GT302 ARGB * boční panel z tvrzeného skla * odnímatelný horní panel * vyměnitelné boční panely * přední panel ze síťoviny * kompatibilita BTF
Typ: Mid Tower
Podporuje základní desky: EATX (12''x10,9''), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Pole pro disková úložiště: * 2x 2,5'' Bay * 2x 2,5''/3,5'' Combo Bay
Počet rozšiřujících slotů: 8 (+3 vertikální)
Externí porty: * 1x sluchátka/mikrofon * 2x USB 3.2 Gen1 * 1x USB-C 3.2 Gen2
Podpora pro přídavné chlazení: * horní: chladič 120/140/240/280/360mm, ventilátor 3x 120mm/3x 140mm * přední: chladič 140/280mm, ventilátor 3x 140mm * zadní: chladič 120/140mm, ventilátor 1x 120mm/1x 140mm
Předinstalované ventilátory: * přední: 3x 140mm ARGB PWM * zadní: 1x 140mm ARGB PWM
Maximální výška chladiče CPU: 165mm
Maximální délka GPU: 407mm
Maximální délka PSU: 220mm
Vyjímatelné prachové filtry: přední, horní, dno
Maximální prostor pro správu kabelů: 37mm
AURA Sync: ARGB
Barva: bílá
Rozměry: 235*520*485mm
Hmotnost: 11,5kg
Odkaz na web výrobce: https://www.asus.com/motherboards-components/cases/tuf-gaming/tuf-gaming-gt302-argb/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387478790 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 235 |
| Výška skrine (mm): | 520 |
| Formát MB: | Mini ITX/Micro ATX/ATX/E-ATX |
| Hĺbka skrine (mm): | 485 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" externý: | 2 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120-140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 7 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x280 |
| Značka a model: | ASUS TUF Gaming GT302 ARGB |
| Farba: | Bílá |
| Typ podsvietenia: | ARGB |
| Predinštalované ventilátory: | 4 |
| Perforované čelo: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
