ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002, Core Ultra 5 225H, DDR5, 7x USB, LAN, WiFi, Intel Arc, M.2, Stylish, L6 Kit, EU power cord
Kód: 90AR00P3-M00030
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS NUC 15 Pro+
Elegantné mini PC s procesormi až Intel Core™ Ultra 9 (Series 2) a grafikou Intel Arc™, ktoré poskytuje bezkonkurenčný výkon.
- Využíva procesory Intel Core™ Ultra (Series 2) s až 99 TOPS a 18 % vyšším medzigeneračným výkonom, ktorý zabezpečuje plynulý chod.
- Pokročilé chladenie zaručuje veľmi tiché chladenie s 1,2-krát nižšou hlučnosťou, čo prispieva k kultivovanému prevádzke.
- Intel Wi-Fi 7 a Bluetooth 5.4 poskytujú až 2,4-krát vyššiu rýchlosť a spoľahlivé a plynulé pripojenie.
- Šasi s objemom 0,7 l s možnosťou rozšírenia bez použitia náradia kombinuje eleganciu a jednoduché prispôsobenie.
- Podporuje až štyri 4K monitory prostredníctvom rozhrania HDMI 2.1 a Thunderbolt™ 4 s inteligentným vypínaním, čo prináša efektívne využívanie energie.
- Je vyrobený z udržateľných materiálov a ponúka trvalo udržateľnú kvalitu s ekologicky šetrným dizajnom.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 255H |
| Čipset | SoC |
| Grafická karta | Intel Arc |
| Pamäť | 2x SODIMM DDR5 48GB (nie je súčasťou balenia) |
| Úložisko | 1x M.2 2280, 128GB - 8TB PCIe 5x4 1x M.2 2242, 128GB - 8TB, PCIe 4x4 |
| Operačný systém | bez OS |
| Vstup/Výstup | Predné: 1x USB-C 3.2 Gen2x2 2x USB 3.2 Gen2 Bočné: 1x Kensington lock Na zadnej strane: 2x HDMI 2.1 2x Thunderbolt 4 1x USB 3.2 Gen2 1x USB 2.0 1x RJ45 1x DC vstup |
| LAN | Riadič Intel Ethernet I226-V, 2.5G / Riadič Intel Ethernet I226-LM, 2.5G |
| Bezdrôtové technológie | Intel Wi-Fi 7 BE201 Bluetooth 5.4 |
| AC Adaptér | 19VDC, 6.32A, 120W |
| Rozmery a Hmotnosť | |
| Rozmery | 144 x 112 x 42 mm |
| Hmotnosť | 600 g |
Čo je v balení
1x sieťový adaptér + napájací kábel
1x VESA držiak
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.61 kg |
| EAN: | 4711387950234 |
| Prevedenie PC: | Mini-PC |
| Typ sestavy: | Kancelářsky |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 225H |
| Grafický čip: | Intel Arc |
| Typ paměti: | DDR5 SODIMM |
| Frekvence paměti: | 5600 Mhz |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), HDMI, USB, USB 2.0, USB 3.1, USB 3.2, LAN, USB Type-C, Thunderbolt |
| Počet USB 2.0: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 0 |
| Počet USB 3.1: | 0 |
| Počet USB 3.1 Type-C: | 0 |
| Počet USB 3.2: | 0 |
| Počet USB 3.2 Gen 1: | 0 |
| Počet USB 3.2 Gen 2: | 3 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 1 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Počet USB-C: | 3 |
| Výbava PC: | Integrovaná GPU, Wi-Fi, BlueTooth |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
