ASUS ProArt, PA27USD, 27'', OLED, 4K UHD, 240Hz, 0,1ms, Čierna, 3R
Kód: 90LM04N0-B01371
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ProArt Display OLED PA27USD
Displej: Velikost panelu (palce) : 26,5'' Poměr stran : 16:9 Zobrazovací plocha (Š × V) : 589,97 × 332,93 mm Povrch displeje : Antireflexní Typ panelu : QD-OLED Pozorovací úhly (CR >= 10, H/V) : 178° / 178° Rozteč pixelů : 0,155 mm Rozlišení : 3840 × 2160 Barevný prostor (sRGB) : 100 % Barevný prostor (DCI-P3) : 99 % Jas (HDR, špičkový) : 1 000 cd/m2 Jas (typický) : 250 cd/m2 Kontrastní poměr (HDR, max.) : 1 500 000 : 1 Kontrastní poměr (typický) : 1 500 000 : 1 Počet zobrazitelných barev : 1,07 miliardy (10bit) Doba odezvy : 0,1 ms (GTG) Maximální obnovovací frekvence : 240 Hz Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : Dolby Vision HLG HDR10 Technologie Flicker-Free (bez blikání) : Ano ASUS OLED Care : Ano
Vlastnosti: ProArt Preset : CAL 3 CAL 2 CAL 1 Dolby Vision HDR_HLG_P3 HDR_HLG_BT.2020 HDR_PQ_BT.2020 HDR_PQ_P3 Rec.709 DICOM BT.2020 P3 Adobe RGB sRGB Native Color Temp. Selection : Yes (5000K, 5500K, 6500K, 7500K, 9300K, 12000K) Color Adjustment : RGB Tuning (Gain / Offset) Gamma Adjustment : Yes (Support Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6) Auto Rotation:Yes, supported by DisplayWidget Center Color Accuracy : ?E< 1 ASUS ProArt Hardware Calibration : Yes ProArt Palette : Yes QuickFit Plus : Yes PIP / PBP Technology : Yes HDCP : Yes, 2.3 VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync) HDR Preview : Yes DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center Low Blue Light : Yes Multiple HDR Mode : Yes KVM Switch : Yes ASUS Power Sync : Yes
Audio: Reproduktor: Ano(2Wx2)
I/O porty: 12G-SDI x 1 Thunderbolt 4 x 2 (Daisy Chain) DisplayPort 2.1 x 1 HDMI(v2.1) x 2 (FRL) USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A Earphone Jack : Yes USB-C Power Delivery : 96W USB 3.2 (Signal) : x 1 USB Type-C (For KVM Switch)
Konstrukce: Náklon : Ano (+23° ~ -5°) Otáčení do stran (Swivel) : Ano (+30° ~ -30°) Otočení na výšku (Pivot) : Ano (+90° ~ -90°) Nastavení výšky : 0–130 mm Senzor okolního osvětlení : Ano Senzor přiblížení : Ano VESA uchycení na stěnu : 100 × 100 mm Kensington zámek : Ano
Odkaz na oficiální web výrobce: https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-oled-pa27usd/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636229470 |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Model: | PA27USD |
| Doba odozvy (ms): | 0,1 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS ProArt |
| Výkon Power Delivery (W): | 96 |
| Daisy Chain: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
