ASUS ROG Zephyrus G16, GA605KM-NEBULA007X, AI7-350, 16'', 2560x1600, 32GB, 1TB, RTX 5060, W11P, Gray, 2R
Kód: GA605KM-NEBULA007X
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Zephyrus G16 (2025) GA605KM-NEBULA007X * Slash Lighting * klávesa Copilot * AURA SYNC * ROG Intelligent Cooling - Tri-Fan
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 7 350 (8 jader, 16 vláken, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD XDNA™, až 50TOPS
Paměť: 32GB LPDDR5X-7500 na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: 16'' 2,5K 16:10 (2560x1600, WQXGA) lesklý OLED, 500 nitů, 100% DCI-P3, 240Hz, 0,2ms, G-Sync/Adaptive-Sync, ROG Nebula, VESA DisplayHDR
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 2x woofer + 2x výškový reproduktor se Smart Amplifier, Dolby Atmos, Hi-Res, 3x mikrofon, AI potlačení šumu mikrofonu
Web kamera: 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: 1zónová RGB
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: * 1x USB 4 (podpora DisplayPort™/PD) * 1x USB 3.2 Gen 2 typ C (podpora DisplayPort™/PD) * 2x USB 3.2 Gen 2 typ A
Další porty: * 1x čtečka karet SD (SD Express 7.0) * 1x HDMI 2.1 FRL * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor
Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 200W AC
Zabezpečení: Trusted Platform Module (Firmware TPM), Secured-core PC (Level 3), ochrana hesla správce systému BIOS a hesla uživatele, bezpečnostní procesor Pluton
Barva: šedá (Eclipse Gray)
Rozměry: 354x246x14,9-16,4mm
Hmotnost: cca 1,85kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://rog.asus.com/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g16-2025-ga605/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636089111 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS ROG Zephyrus G16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7500 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,85 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | GA605KM-NEBULA007X |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 200 |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 246 |
| Šírka (mm): | 354 |
| Hĺbka (mm): | 14,9-16,4 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI7-350 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 90 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
