ASUS ventilátor TUF GAMING TR120 ARGB Reverse, 1x120mm, bílá
Kód: 90DA00D3-B09000
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming TR120 ARGB Reverse
Ventilátor TUF Gaming TR120 ARGB Reverse sa vyznačuje vysokým statickým tlakom a prúdením vzduchu s personalizovanými vzormi osvetlenia
- Vyšší chladicí výkon vďaka extra silnému 28mm rámu ventilátora
- Najlepší statický tlak vo svojej triede pri 2,75 mm H2O s vysokým prietokom vzduchu
- Exkluzívny dvojvrstvový LED Matrix dizajn s 16 adresovateľnými RGB LED
- Personalizovaná estetika s flexibilným bočným vzorom na ráme
- Riadenie PWM s ultra širokým rozsahom otáčok, ktoré umožňuje optimálne chladenie pre všetky typy zaťaženia
- Kompatibilita Aura Sync, ktorá vám umožní koordinovať farby a svetelné efekty s veľkým množstvom hardvéru
- Na sklade v čiernej a bielej farbe a v normálnej a obrátenej orientácii, aby vyhovovali rôznym zostavám PC

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 2000 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2.75 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 76.3 CFM |
| Hluk | 29 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Farba LED | ARGB |
| Počet LED | 16 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 4711387543474 |
| Typ chladiča: | Do PC skříně, Aktívne |
| Využitie chladiča: | Do PC skrinky |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
