ASUS Zenbook 14, UX3405CA-OLED1527W, U5-225H, 14'', WUXGA, T, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, Blue, 2R
Kód: UX3405CA-OLED1527W
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Zenbook 14 (UX3405CA-OLED1527W) * klávesa Copilot * armádní standard MIL-STD 810H * příslušenství: obal (sleeve), stylus (podpora ASUS Pen SA203H-MPP2.0)
Operační systém: Windows® 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 5 225H (14 jader - 4P + 8E + 2LPE, 14 vláken, P-core 1,7/4,9 GHz, E-core 1,3/4,3 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache)
Neural procesor: Intel® AI Boost (až 13TOPS)
Paměť: 16GB LPDDR5X na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 16GB
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 14'' WUXGA (1920x1200) 16:10 lesklý OLED, 60Hz, 0,2ms, 400 nitů, DCI-P3 100%, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500
Grafická karta: Intel Arc 130T
Audio: technologie Smart Amp, reproduktory Harman/Kardon, mikrofon
Web kamera: FHD s IR
Polohovací zařízení: Precision Touchpad s podporou NumberPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Pero: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, třípásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: * 1x USB 3.2 Gen 1 typ A (rychlost dat až 5 Gb/s) * 2x Thunderbolt™ 4 s podporou DP/napájení (rychlost dat až 40 Gb/s)
Další porty: * 1x HDMI 2.1 TMDS * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zabezpečení: Trusted Platform Module (Firmware TPM), infračervená webkamera s podporou Windows Hello
Baterie: 75Wh, 2S2P, 4článková Li-ion
Napájení: 65W AC adaptér, USB-C
Barva: modrá (Ponder Blue)
Materiál: hliník
Rozměry: 312,4x220,1x14,9mm
Hmotnost: cca 1,28kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-14-oled-ux3405/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711636547116 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS Zenbook 14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad + NumberPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,28 |
| Farba: | Modrá |
| Model: | UX3405CA-OLED1527W |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,7 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 220,1 |
| Šírka (mm): | 312,4 |
| Hĺbka (mm): | 14,9 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-225H |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 75 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
