Cloud III WHT, PNK
Kód: 9W1Q4AA
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HyperX Cloud III – náhlavná herná súprava (biela/ružová)
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, Mac, mobil. |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 155 x 86,7 x 190 mm |
| Hmotnosť | 308 g; Hmotnosť s mikrofónom: 320 g |
| Záruka | 2 roky |
| Obsah balenia | Herná náhlavná súprava, odpojiteľný mikrofón, hardvérový USB kľúč, adaptér USB-C na USB-A, Stručná úvodná príručka |
| Krajina pôvodu | Čína |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| EAN: | 198122306930 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Okolo uší |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | 2,4 GHz bezdrátové připojení |
| Funkce mikrofonu: | Potlačení šumu |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti |
| Způsob nabíjení: | MicroUSB |
| Hmotnost (g): | 340 |
| Výdrž baterie (h): | více než 60 |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | 2,4 GHz bezdrôtová technológia |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
