DLP projektor BenQ MW809STH - 3000lm,WXGA,HDMI,USB,rep
Kód: 9H.JMF77.13E

Podrobný popis
Základné parametre
Rozlíšenie: 1280 x 800 (WXGA)
Svietivosť [ANSI lumens]: 3 600
Širokouhlý: Áno
Economic mode: Áno
Diaľkové ovládanie: Áno
Farba: biela
Reproduktor: Áno (1x 10W)
Zobrazenie
Systém projekcie: DLP
Zdroj svetla: Lampa
Rozlíšenie: 1280 x 800 (WXGA)
Kontrast [: 1]: 22 000
Lampa [W]: 200
Svietivosť [ANSI lumens]: 3 600
Uhlopriečka zobrazovacej časti [palce]: 60 - 120
Životnosť výbojky
Životnosť výbojky normal [h]: 5 000
Životnosť výbojky economic [h]: 10 000
Životnosť výbojky SmartEco [h]: 10 000
Životnosť výbojky LampSave [h]: 10 000
Pripojiteľnosť
PC in D-sub (15pin): 2x
Monitor Out (D-sub 15pin): 1x
Kompozit video vstup RCA: 1x
S-Video: 1x
HDMI: 2x
Audio vstup: 2x
Audio výstup: 1x
Audio (P/Ľ): 1x (RCA)
USB (typ mini B): 1x
USB (Type A) nabíjačka: 1x
RS232 (DB-9pin): 1x
Rozmer a hmotnosť
Výška [mm]: 120
Šírka [mm]: 296
Hĺbka [mm]: 239
Hmotnosť [kg]: 2,6
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietivosť nad 3000 ANSI (vrátane) |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| EAN: | 4718755082849 |
| Repro: | Ano |
| Hlučnost (dB, běžný provoz): | 33 |
| Technológia: | DLP/LED |
| Kontrast: | nad 10 000:1 |
| Natívne rozlíšenie: | 1280 x 800 (WXGA) |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| 3D technológia: | Ano |
| Počet konektorov HDMI: | 1x |
| USB: | Ano |
| Krátka projekcia: | Ano |
| Presná svietivosť (ANSI): | 3600 |
| Presná živ. lampy v ECO (hodiny): | 10000 |
| Barva: | Bílá |
| Svietivosť (ANSI): | od 3100 do 4100 ANSI |
| Životnosť lampy v ECO (hodiny): | do 10.000 hodin |
| Hmotnost (kg): | do 3 kg |
| Max. veľkosť obrazu (palce): | 120" |
| Značka a model: | BenQ MW809STH |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
