Eaton 3P Ellipse UPS DIN USB, 700VA, 420W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E, Tower
Kód: 3P700UD
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Všeobecné špecifikácie
| Názov výrobku | Eaton 3P Ellipse UPS |
| Katalógové číslo | 3P700D |
| EAN | 3553340621277 |
| Dĺžka/hlbka produktu | 235 mm |
| Výška výrobku | 263 mm |
| Šírka výrobku | 81 mm |
| Hmotnosť výrobku | 3.7 kg |
| Požiadavky | S označením CE LVD Directive (CB) EMC Directive RoHS Directive WEEE Directive Packaging Directive Batteries Directive IEC 61643-11 |
| Certifikáty | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 CE UKCA Cm Ukr |
| Kód modelu | Eaton 3P Ellipse 700 DIN |
Technické údaje produktu
| Špeciálne charakteristiky |
| ||||||||||||
| Topológia | Offline | ||||||||||||
| Kus | Stojan | ||||||||||||
| Konstruktívny typ | Stojanový model | ||||||||||||
| Farba | Čierna | ||||||||||||
| Menovitý výkon VA | 700 VA | ||||||||||||
| Výkon | 420 W | ||||||||||||
| Sada na montáž do skrine | Nie | ||||||||||||
| Obsah balenia |
| ||||||||||||
| Ochrana proti prepätiu | Áno | ||||||||||||
| Funkcia automatického vypnutia | Nie | ||||||||||||
| Hlavná frekvencia - max | 70 Hz | ||||||||||||
| Hlavná frekvencia - min | 46 Hz | ||||||||||||
| Pripojenie vstupu | C14 | ||||||||||||
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,5 m | ||||||||||||
| Menovité vstupné napätie | Predvolená konfigurácia 230 V (220/230/240 V) | ||||||||||||
| Menovitá frekvencia | 50–60 Hz | ||||||||||||
| Rozsah vstupnej frekvencie | 46–70 Hz | ||||||||||||
| Zásuvka | (3) Typ E, (1) Len len pre prepäťovú ochranu Typ E | ||||||||||||
| Počet výstupných pripojení, francúzska norma (typ E) | 4 | ||||||||||||
| Napätie | 230 V | ||||||||||||
| Výstupné menovité napätie | Predvolené 230 V (220/230/240 V) | ||||||||||||
| Typ prívodu | 1 | ||||||||||||
| Typ napätia | AC | ||||||||||||
| Graf behu programu | Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti. Dodatočné parametre
DiskusiaBuďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke. |
