HP 22/22-dg0001nc/21,45''/FHD/N100/8GB/512GB SSD/UHD/W11H/White/2R
Code: AR8G6EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | All In One |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 7.46 kg |
| EAN: | 198701567608 |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Optická mechanika: | Ne |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zdroj: | 65W adaptér |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
