HP Pro/400 G9/Mini/i3-12100T/8GB/256GB SSD/UHD 730/W11P/3RNBD
Code: 998B5ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Mini PC |
|---|---|
| Warranty: | 3 years |
| Weight: | 5.5 kg |
| EAN: | 197961731927 |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 256GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Výstup DisplayPort: | Áno |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Zdroj: | 90 W |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
