HP Pro/400 G9/Tower/i5-12500/16GB/512GB SSD/UHD 770/W11P/3RNBD
Code: 9M8J2AT-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Office PC |
|---|---|
| Warranty: | 1 year |
| Weight: | 5.5 kg |
| EAN: | 198122006052 |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Výstup DisplayPort: | Áno |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Zdroj: | 260 W |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
