HP ProOne/440 G9/23,8''/FHD/T/i5-13500T/16GB/512GB SSD/UHD 770/W11P/Slv-Black/3RNBD
Code: 997L5ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | All In One |
|---|---|
| Warranty: | 3 years |
| Weight: | 5.5 kg |
| EAN: | 197961553451 |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Typ obrazovky: | LCD IPS |
| Výstup DisplayPort: | Áno |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zdroj: | 120 W |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
