Samsung GalaxyTab S9 Ultra SM-X916 5G 512GB Gray
Code: SM-X916BZAEEUE
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Android tablets |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.12 kg |
| EAN: | 8806095089843 |
| Displej - rozlíšenie (pix): | 2960x1848 |
| Displej - typ: | AMOLED |
| Displej - veľkosť: | 13,3" a viac |
| Farba tabletu: | Graphite |
| HDMI: | Ne |
| Procesor - frekvencia: | 2,0 GHz a více |
| Procesor - typ: | Snapdragon® 8 Gen 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
