Endorfy Arx 500 Core
Kód: EY2A016
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Endorfy Arx 500 Core Arx 500 Core je prostorná a vzdušná počítačová skříň, která se dokonale hodí pro výkonné sestavy - ať už herní, nebo profesionální. Podporuje základní desky ATX plné velikosti a pojme chladiče o délce až 360 mm. Skříň je také vybavena prachovými filtry, rychlým portem USB-C a prostorem až pro 7 ventilátorů.
Parametry Barva: černá Rozměry: (V׊×D): 486×228×429 mm Form factor: ATX, microATX, mini-ITX Maximální délka grafické karty (GPU): 350 mm Maximální výška chladiče procesoru (CPU): 179 mm Maximální délka napájecího zdroje (PSU): 300 mm Maximální počet ventilátorů: 7 Předinstalované ventilátory: 2 (1× přední Stratus 140 PWM 200–1200 ot./min, 1× zadní Stratus 140 PWM 200–1200 ot./min) Podpora radiátorů: přední – 120 / 240 / 280 / 360 mm, horní – 120 / 240 / 280 mm, zadní – 120 / 140 mm Prachové filtry: přední, horní, spodní Přední I/O panel: 1× USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s), 2× USB-A 3.2 Gen 1 (5 Gb/s), 1× jack 3,5 mm (sluchátka), 1× jack 3,5 mm (mikrofon), 1× tlačítko POWER, 1× tlačítko RESET Záruka: 36 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018667966 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 228 |
| Výška skrine (mm): | 486 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 429 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 2x120mm / 1x140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm / 1x140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 7 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x280 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Arx 500 Core |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 350 |
| Farba: | Černá |
| Predinštalované ventilátory: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
