ENDORFY Vodní chladič Navis F240, 2x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: EY3B001
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Endorfy Navis F240
Vodný chladič určený na chladenie širokej škály procesorov. Vyznačuje sa vysokou kvalitou, výkonom a spoľahlivosťou. Disponuje dadiami 120 mm veľkými ventilátormi. Odolné opletené hadice sú dlhé 390 mm a vďaka dostatočne širokému priemeru zaručujú plynulý prietok chladivej tekutiny. Chladič je dodávaný so špeciálnou teplovodivou pastou Pactum PT-3 na maximálny odvod generovaného tepla.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Chladenie | |
| Typ chladenia | vodné |
| Počet ventilátorov | 2 |
| Heatpipe | nie |
| Druh ložiska | FDB |
| PWM regulácia | áno |
| Rozmer ventilátoru (mm) | 120 |
| Určenie chladiča | pre CPU |
| Chladič pre socket Intel 775 | nie |
| Chladič pre sockety Intel 115x | áno |
| Chladič pre socket Intel 1366 | nie |
| Chladič pre socket Intel 2011 | áno |
| Chladič pre socket AMD AM2/AM3 | nie |
| Chladič pre socket AMD FM1/FM2 | nie |
| Chladič pre socket AMD AM4 | áno |
| Chladič pre socket Intel 2066 | áno |
| Chladič pre socket AMD TR4 | nie |
| Chladič pre socket Intel 1200 | áno |
| Chladič pre socket Intel 1700 / 1851 | áno |
| Chladič pre socket AMD AM5 | áno |
| Fyzické vlastnosti | |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 275 x 120 x 54 mm |
| Hmotnosť | 1118 g |
| Farba podsvietenia | bez podsvietenia |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 1.68 kg |
| EAN: | 5903018665887 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
