Epson EB-PU1008W, 3LCD, 8500lm, WUXGA, HDMI, LAN
Kód: V11HA33940
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (2 ks)
Podrobný popis
Projekční technologie: Technologie 3LCD, RGB se závěrkou s kapalnými krystaly
Nativní rozlišení: WUXGA s technologií 4K enhancement
Počet zobrazovaných barev: až 1,07 miliardy barev
Svítivost [lm]: 8.500 lumenů - 5.950 lumenů
Kontrast: 2.500.000:1
Formát zobrazení: 16:10
Throw Ratio: 0,35 - 10,11:1
Zoom: Motorized
Typ lampy: Laser
Životnost lampy [h]: 20.000 Hodiny Durability High, 30.000 Hodiny Durability Eco
Napájení: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Spotřeba [W]: 535 W
Spotřeba Standby [W]: 0,5 W
Hladina hlučnosti [dB]: 35
Rozměry [mm]: 545 x 436 x 189 mm (šířka x hloubka x výška)