Epson EH-LS970B, 3LCD, 4 000lm, 4K UHD, HDMI, LAN, WiFi
Kód: V11HB83140
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Epson EH-LS970B Ucelené filmové zážitky v ,ultra jasném rozlišení 4K s ,úhlopříčkou až 150 ,palců
Projekční technologie: ,
Nativní rozlišení: ,4K
Počet zobrazovaných barev: až ,1 ,07miliard
Svítivost [lm]: ,4 000, 1 200 (ekonomický)
Kontrastní poměr: přes
 ,5 000 000:1
Nativní kontrast: ,2 000:1
Formát zobrazení: ,16:9
Velikost obrazu [palce]: ,80 - 150 ,
Projekční vzdálenost [m]: ,0,3 - 0,5
Throw Ratio: ,0,16 - 0,40:1
Zoom: ,Digital, faktor:1 - 2,5
Zvuk: ,20W (2.1 ch: 2 × satellite + 1 × woofer)
Typ lampy: ,Laser
Životnost lampy [h]: ,20 000
Rozhraní: *USB 2.0-A (2x) *USB 2.0 typ B (pouze servis) *HDMI (HDCP 2.3) (2x) *HDMI (ARC/eARC) *Optický digitální zvukový výstup (S/PDIF) *Výstup pro sluchátka *Wi-Fi 6E *Bluetooth® 5.2 *Bezdrátová LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Funkce a vlastnosti: , *Technologie 4K *AIPQ (Kvalita obrazu s umělou inteligencí) *AISR (Super rozlišení s umělou inteligencí) *Technologie Arc Correction *Automatické zapnutí *Automatické vyhledávání zdroje *vestavěný reproduktor *kompatibilní se standardem CEC *Chromecast *Odstranění kontur *Digitální přiblížení *Dynamický zesilovač barev *Interpolace rámečků *Herní režim *Google TV *Lokální kontrast *Dlouhá životnost zdroje světla *Point correction *Power on button *Quick Corner *kompatibilní s bezdrátovou sítí LAN
Napájení: ,AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Spotřeba [W]: ,268
Spotřeba Standby [W]: ,0,5
Hladina hlučnosti [dB]: ,Normální režim 29 (A), Úsporný režim 18 (A)
Rozměry [mm] (ŠxHxV): ,695 x 341 x 156
Hmotnost [kg]: ,12,4
Doplňky: , *Vzduchový filtr *Držák na strop *Sada bezpečnostního lanka *Montážní deska
Obsah balení: , *Hlavní zařízení *Napájecí kabel *Úvodní příručka *Dálkové ovládání vč. baterií *User guide *Záruční dokumenty
Záruka: ,60 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietivosť nad 4500 ANSI (vrátane) |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8715946744681 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Hlučnosť (dB, bežná prevádzka): | 29 |
| Technológia: | 3LCD |
| Kontrast: | do 2 000:1 |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Bluetooth: | Ano |
| Podporované rozlíšenie (max): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Hmotnosť presná (kg): | 12,4 |
| Presná svietivosť (ANSI): | 4000 |
| Životnosť lampy v ECO (hodín): | nad 10 000 |
| Hmotnosť (kg): | nad 5 |
| Statív v balení: | Ne |
| Múdra domácnosť kompatibil: | Ano |
| Osvetlenie: | Laser |
| Herné prevedenie: | Ano |
| HDMI (počet): | 3 |
| Max. veľkosť obrazu (palca): | 150 |
| Projektor pre domáce kino: | Ano |
| Diaľkový ovládač: | Ano |
| Značka a model: | Epson EH-LS970B |
| Farba: | Černá |
| Umiestnenie: | Stropní |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + Epson logo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
