EUROCASE měnič napětí DY-1000-12, AC, DC 12V, 230V, 1000W
Kód: DY-1000-12
Neohodnotené
505350 0a
Skladom (do 24h-48h) (2 KS)
Typ príslušenstva:Auto adaptéry (12V)
Podrobný popis
http://partis.cz/index.php?gid=2856
Menič napätia prevádza vstupné jednosmerné napätie DC 12V (alebo DC 24V v závislosti od modelu) na AC výstupné napätie 230V / 50Hz. Môže byť použitý na napájanie rôznych elektrických spotrebičov určených na napájanie zo siete. Napr. nabíjačky pre mobilné telefóny alebo notebooky, počítače, osvetlenie, televízory, elektrické náradie atď., ak je spotreba energie týchto spotrebičov v rozsahu výkonu meniča napätia. Vstup meniča je chránený proti prepätiu a podpätiu (zabraňuje napr. nadmernému vybitiu napájacej batérie). Na chladenie elektroniky meniča je namontovaný ventilátor (v závislosti od modelu). Invertorová elektronika má zabudovanú tepelnú ochranu. Napájanie vstupu meniča je riešené svorkami, káble sú súčasťou balenia. Výstup 230V je navrhnutý štandardnou zásuvkou
Vstupné napätie 12V DC
Menovitý výkon 1000 W
USB 5V výstup NIE
Účinnosť >89 %
Priebeh výstupného napätia Modifikovaný sínus
Rozsah vstupného napätia 10 - 15 V (20 - 32 V) / svorkovnica
Výstupné napätie 230V AC / 50Hz / Zásuvka typu E 2ks
Káble 75 cm, voľné, skrutka M8
Hmotnosť produktu 1800 g
Rozmery (DxŠxV) 220x160x75 mm