FSP FSP350-51AAC, 350W, ATX, 80PLUS Bronzia 230V, Bulk
Kód: 9PA350D803
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (>5 ks)
Podrobný popis
ATX zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ s výkonem 350 W. Pro dlouhodobě spolehlivý provoz je zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ vybavený 120mm ventilátorem. Přívod energie je možné zastavit pomocí vestavěného vypínače.
Technické parametry *
Model: FSP350-51AAC *
Formát: ATX *
PFC: Aktivní PFC *
Ventilátor: 120 mm *
Rozměry: 140 x 150 x 86 mm *
Frekvence: 50-60Hz *
Výkon: 350W *
Certifikace 80PLUS: 80PLUS Bronze
Konektory: * 1x 20+4 Pin MB * 1x CPU 4 Pin * 3x SATA * 2x MOLEX * 1x Floppy 4 Pin
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
EAN: 4713224523304
Ventilátor zdroja (mm): 120
Napájanie MB (pin): 20+4
Rozmery zdroja (šxvxh mm): 140 x 150 x 86
PFC filter zdroje: Aktivní PFC
Konektor Floppy 4 pin: 1
Konektor napájania CPU (pin): 4pin
Formát zdroja: ATX
Vypínač napájania: Ano
SATA 15pin (počet): 3
Modulárna kabeláž: Ne
Účinnosť zdroja: 80PLUS Bronze 230V
Model: FSP FSP350-51AAC
Výkon napájacieho zdroja (W): 350
Molex 4pin (počet): 2