FSP S120-B, Micro ATX, Čierna
Kód: POC0000297
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
FSP S120-B
Typ: Micro ATX
Podporuje základní desky: Micro ATX, Mini-ITX
Pole pro disková úložiště: 1x 3,5'' HDD, 2x 2,5'' SSD
Počet rozšiřujících slotů: 4
Externí porty: * 2x USB 3.0 * 2x USB 2.0 * 1x audio konektor
Podpora pro přídavné chlazení: * přední: 1x 120mm * zadní: 1x 120mm
Předinstalované ventilátory: * zadní: 1x 120mm
Maximální výška chladiče CPU: 160mm
Maximální délka GPU: 255mm
Typ napájecího zdroje: 150mm ATX
Barva: černá
Rozměry: 309x185x354mm
Odkaz na web výrobce: https://www.fsplifestyle.com/en/product/S120.html
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711498482020 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ne |
| Šírka skrine (mm): | 185 |
| Výška skrine (mm): | 309 |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 354 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 1 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 2 |
| Značka a model: | FSP S120-B |
| Farba: | Černá |
| Predinštalované ventilátory: | 1 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
