FSP S210-B, Micro ATX, Transpar., Čierna
Kód: POC0000341
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Výkonný výkon v kompaktním provedení *Lehký podvozek s rukojetí pro přenášení *Vysokorychlostní USB 3.2 Gen2 typu C *Podporuje radiátory až do 240 mm *Podporuje grafické karty až do délky 340 mm *Podporuje chladič CPU až do 170 mmModel: ,FSP ,S210-B
Typy podporovaných základních desek: ,Mikro ATX, Mini-ITX
Barva: ,Černá
ARGB podsvícení: ,ne
Rozměry (HxŠxV): ,350x212x310mm
Maximální velikost chladiče CPU: ,170 mm
Maximální délka VGA karty: ,340 mm
Počet rozšiřujících slotů: ,4 *1x ,3,5“ HDD *2x 2,5“ HDD
Chladící systém: , * Maximální počet ventilátorů: 3x ,120 mm , * Počet předinstalovaných ventilátorů: 0
Kompatibilita radiatorů: , * Vrchní: ,240mm
Přední vstupy/výstupy: , *1x USB 3.0 *1x USB Typ C
Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: ,https://www.fsplifestyle.com/en/product/S210.html
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711140482385 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 212 |
| Výška skrine (mm): | 310 |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 350 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 1 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 2x120mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 3 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 240 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x240 |
| Značka a model: | FSP S210-B |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 340 |
| Farba: | Černá |
| Perforované čelo: | Ano |
| Počet pozícií 2.5" interný: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
