Genius Ergo 8250S wireless šedá
Kód: 31030031401
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius Ergo 8250S
Ergonomická bezdrôtová vertikálna myš bola vyvinutá za účelom zníženia záťaže svalov, zníženia tlaku na zápästie a zlepšenia polohy ruky. Snímač myši je založený na optickej technológii a disponuje nastaviteľným rozlíšením až 1 600 DPI. Pripojenie je realizované bezdrôtovo prostredníctvom miniatúrneho USB prijímača a technológie 2,4 GHz.

Špecifikácie
| Senzor | |
|---|---|
| DPI | 800/ 1 200/ 1 600 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Rozhranie | 2,4 GHz (USB adaptér) |
| Dosah | 10 m |
| Napájanie | |
| Formát batérie | AA |
| Veľkosť a Vážnosť | |
| Veľkosť | 111,2 x 78,3 x 73,8 mm |
| Váha | 97 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 4710268260394 |
| Bezdrátová (myši): | Ano |
| Technologie (myši): | Optická |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
