GENIUS klávesnice KB-117, Drátová, Copilot, USB, černá, CZ+SK layout
Kód: 31310016415
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius KB-117
Tradičná drôtová klávesnica v čiernom prevedení je navrhnutá tak, aby používateľovi poskytla maximálny komfort pri každodennej práci. Je vybavená samostatnou klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Klávesnica je vodeodolná a pripojenie k počítaču je realizované cez USB port.

Špecifikácie
| Klávesy | |
|---|---|
| Technológia kláves | Membránová |
| Číslicová klávesnica | Áno |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Tlačidlo na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové USB |
| Verzia USB | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 441,7 x 137,2 x 26,9 mm |
| Váha | 488 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| EAN: | 4710268261582 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Výbava klávesnice: | Multimediálne klávesy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
