GENIUS NX-7015, Bezdrôtová myš, čierna
Kód: 31030019412
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius NX-7015 čierna
Bezdrôtová myš založená na technológii 2,4 GHz disponuje optickým Blue-Eye senzorom s nastaviteľným rozlíšením až 1 600 DPI. Vďaka tomuto senzoru sa ľahko používa aj na drevenom stole, pohovke alebo koberci. Vďaka svojmu symetrickému prevedeniu je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Súčasťou balenia je batéria formátu AA.

Špecifikácie
| Senzor | |
|---|---|
| DPI | 800 / 1 200 / 1 600 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Technológia | 2,4 GHz |
| USB | 2.0 |
| Napájanie | |
| Typ napájania | 1× AA batéria |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 100 x 58 x 38,5 mm |
| Váha | 57 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 4710268260332 |
| Technologie (myši): | Optická |
| Bezdrátová (myši): | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
