Gigabyte AORUS, MASTER 18 BZHC6CZD42SP, U9-275HX, 18'', 2560x1600, 64GB, 4TB, RTX 5090, W11P, Black, 2R
Kód: AORUS MASTER 18 BZHC6CZD42SP
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
AORUS MASTER 18 ,
BZHC6CZD42SP
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: ,Intel Core Ultra 9 275HX (24 jader - 8P + 16E, 24 vláken, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache)
NPU: ,13 TOPs
Paměť: ,2x 32GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): ,(4/2)
Pevný disk: 2x ,2TB SSD NVMe PCIe Gen4 ,
Rozšiřující sloty pevného disku: ,1x slot PCIe Gen5 M.2, 2x slot PCIe Gen4x4 M.2
Displej: ,18'' 16:10 MiniLED WQXGA (2560*1600) 240 Hz, 3 ms, DCI-P3 100 %, 1200 nitů, 1 000 000:1, 2304 zón stmívání
Grafická karta: ,NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 Laptop GPU 24GB GDDR7
Audio: , * ,4x 2W reproduktory + 2x výškové reproduktory * ,Mikrofon * ,Dolby Atmos® *Smart Amp Technology
Web kamera: ,FHD (1080p) ,
Polohovací zařízení: ,TouchPad
Podsvícená klávesnice: , Ano
Numerická klávesnice: ,Ano
Čtečka otisků prstů: ,ne
Čtečka čipových karet: ,ne
Čtečka paměťových karet: ,Ano
Optická mechanika: ,ne
Síť: ,2.5G LAN
Bezdrátová komunikace: ,WIFI 7 (802.11be 2x2) + ,Bluetooth v5.4
Porty USB: , *3x Type-A s podporou USB3.2 Gen2 *1x Type-C s Thunderbolt™5 (podpora USB4, DisplayPort™ 2.1 a Power Delivery 3.0) * ,1x Type-C s Thunderbolt™4 (podpora USB4, DisplayPort™ 1.4 a Power Delivery 3.0)
Další porty: , * ,1x DC in * ,1x RJ-45 * ,1x HDMI 2.1 * ,1x port pro SD kartu plné velikosti (UHS-II) * ,1x audio jack s podporou kombinovaného konektoru
Baterie: ,Lithium-polymerová baterie 99 Wh
Napájení: ,400W síťový adaptér
Správa zabezpečení: ,Firmware-based TPM, podporuje technologii Intel® Platform Trust Technology (Intel® PTT)
Barva: ,Černá
Rozměry: ,400,76 × 287 × 25,3–30,9 mm
Hmotnost: ,cca ,3,5 kg
Stránky výrobce: ,https://www.gigabyte.com/Laptop/AORUS-MASTER-18-AM8H#kf
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4719331767648 |
| Disk - typ: | SSD + SSD |
| Displej - typ: | Mini LED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Modelový rad: | Gigabyte AORUS |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 24 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Gigabyte |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Podpora RAID: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 64 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 2 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 128 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 18 |
| Hmotnosť presná (kg): | 3,5 |
| Farba: | Černá |
| Model: | MASTER 18 BZHC6CZD42SP |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 24 |
| Kapacita presná (GB): | 4TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,7 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5090 24 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 3 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 400 |
| Počet pamäte RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 30,9 |
| Šírka (mm): | 400,76 |
| Hĺbka (mm): | 287 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U9-275HX |
| Hmotnosť: | Těžší nad 3 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 99 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ano |
| Thunderbolt 5 (počet): | 1 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 1200 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
