GIGABYTE Vodní chladič GAMING 240 ICE, 2x120mm, ARGB, LGA1851, AM5, bílá
Kód: GP-GIGABYTE GME 240I
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE GAMING 240 ICE
Vyspelý kapalný chladic GIGABYTE GAMING 240 typu „all-in-one“ poskytuje výnimočný výkon s jednoduchou inštaláciou, takže nadšenci môžu voľne a bez obmedzení experimentovať a stavať.
- Teflónové trubky znižujú odparovanie chladiva.
- Magnetický horný kryt s vymeniteľným svetelným panelom.
- Ventilátory vhodné pre DIY s posuvným zámkom a DAISY-CHAIN.
- Osvetlenie ventilátorov ARGB možno synchronizovať s inými zariadeniami.
- Univerzálne ovládanie otáčok ventilátora a čerpadla, kompatibilné so všetkými značkami základných dosiek.

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmery vodného bloku | 66 x 66 x 63 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Meď |
| Chladič | |
| Rozmery radiátora | 284 x 120 x 35 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 395 mm |
| Počet ventilátorov | 2x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 500 - 2200 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2.73 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 61.6 CFM |
| Hluk | 13.8 - 35.8 dB(A) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | Two Balls bearing |
| Intel | LGA 1851 / 1700 / 115X / 1200 |
| AMD | AM5, AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 2.04 kg |
| EAN: | 4719331555863 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
