GIGABYTE LCD MO34WQC2 GAMING Monitor 34" WQHD 3440x1440, OLED 1800R, 240Hz, 2xHDMI, DP, USB-C PD, USB HUB, Speakers
Kód: MO34WQC2
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (5 ks)
Podrobný popis
Panel Size (diagonal) 34" OLED Display Viewing Area (HxV) 800.06 x 337.06 mm Panel Backlight/ Type OLED Display Surface(non-glare/ glare) Anti-Reflection Color Saturation 99% DCI-P3 True Resolution 3440 x 1440 (WQHD) Pixel Pitch 0.2315(H) x 0.2315(V) mm Brightness 250 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1000 cd/m2 (Typ, HDR APL 3%) Contrast Ratio 1.5M:1 Viewing Angle 178°(H)/178°(V) Display Colors 10bit (1.07B) Response Time 0.03ms GTG Refresh Rate 240Hz HDR VESA DisplayHDR True Black 400 VESA Certified ClearMR ClearMR 13000 Flicker-free Yes Connectivity 2 x HDMI 2.1 1 x Displayport 1.4 1 x USB Type-C (Alternate Mode; Upstream port; Power Delivery up to 18W) 2 x USB 3.2 Downstream ports 1 x USB 3.2 Upstream port 1 x Earphone Jack 1 x Microphone Jack Earphone Jack Yes Speaker 3W x 2 Unique Features Tactical Switch OSD Sidekick * Black Equalizer 2.0 Dashboard Crosshair Timer Counter Eagle Eye PiP/PbP Auto-Update KVM 6 axis Color Control Apply Picture Mode HDMI-CEC Power Type Power Board Build-in Power Consumption 48W ** Power Saving Mode <0.5W Power Off Mode <0.3W Voltage AC 100-240V ~ 50/60Hz Tilt(angle) -5°~+20° Swivel(angle) ±30° Height Adjustment (mm) 130 mm VESA Wall Mounting(mm) 100*100 mm Kensington lock Yes Phys. Dimension with Stand(WxHxD) 811.7 x 595.3 x 244.3 mm Phys. Dimension w/o stand (WxHxD) 811.7 x 361.2 x 105.8 mm Box Dimension (WxHxD) 990*527*238 mm Net Weight with stand (Esti.) 9.86 kg Net Weight without stand (Esti.) 6.68 kg Gross Weight (Esti.) 12.5 kg Accessories Power cable/HDMI 2.1 cable/DP cable/USB cable/QSG/Warranty card