HP 654A Cyan LJ Toner Cart, CF331A (15,000 pages)
Kód: CF331A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna azúrová tonerová kazeta HP 654A LaserJet
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 15 000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť kombinovanej azúrovej, žltej a purpurovej na základe normy ISO/IEC 19798. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 390 x 164 x 214 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 390 x 164 x 214 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 800 x 1005 mm |
| Hmotnosť | Približne 1,3 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 1,84 kg |
| Hmotnosť palety | 123,5 kg |
| Počet na palete | 56 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 14 |
| Záruka | Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že sa v ňom nevyskytujú chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač (tonery) |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 1.69 kg |
| EAN: | 886112501181 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
