HP LaserJet Enterprise, M430f, MF, Laser, A4, LAN, USB
Kód: 3PZ55A-B19
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Malá a mocná: nejmenší multifunkční tiskárna Enterprise od společnosti HP * Snadné použití, snadná správa * Nejzabezpečenější tisk na světě * Zvýšená produktivita pro podporu pracovních skupin * Udržitelnost je chytrou volbou pro každou firmu - Tisk, kopírování, skenování, faxování - 10,9cm barevný kapacitní dotykový ovládací panel - LaserFormát tiskárny: A4
Rozlišení[DPI]: Až 1 200 x 1 200 dpi, Technologie: 300 dpi, 600 dpi, HP FastRes 1 200, HP ProRes 1 200
Rychlost černého tisku [str./min.]: Až 38 str./min. (výchozí), Až 40 str./min. (režim HP High Speed), (A4, oboustranný): Až 31 obr./min.
Tisk první strany [sec.]: (A4, připraveno): Již za 6,5 s, (A4, režim spánku): Již za 8,8 s
Max. měsíční zatížení [str.]: Až 100 000 stran A4, Doporučený počet stran za měsíc: 900 až 4 800 stran
Paměť: Standardní: 2 GB, Maximální: 2 GB
Oboustranný tisk: Automaticky (výchozí)
Automatický podavač pro skenování: ano
Automatický duplexní podavač pro skenování: Ano, automatický podavač dokumentů s duplexováním při jednom podání
Kapacita zásobníku [str.]: Standardní: 2, Maximální: 3 *Standardní vstup: Zásobník 1 na 100 listů, vstupní zásobník 2 na 250 listů, automatický podavač dokumentů na 50 listů *Standardní výstup: Výstupní zásobník na 150 listů *Volitelný vstup: Volitelný třetí zásobník na 550 listů *ADF (automatický podavač dokumentů): Standardně, 50 listů
Rozhraní: *Standardní: 2 vysokorychlostní hostitelské porty USB 2.0, 1 vysokorychlostní port USB 2.0 zařízení, 1 síťový port Gigabit Ethernet 10/100/1000T, 1 port faxu *Volitelné: Příslušenství HP Jetdirect LAN 8FP31A, Příslušenství HP Jetdirect 3100w BLE/NFC/Wireless 3JN69A *Bezdrátové připojení: Volitelně, po zakoupení bezdrátového hardwarového příslušenství. Jednopásmová bezdrátová stanice a funkce Wi-Fi Direct jsou k dispozici u příslušenství HP Jetdirect 3100w BLE/NFC/Wireless 3JN69A *Možnost mobilního tisku: HP ePrint, Apple AirPrint, Certifikace Mopria, Tisk Wi-Fi Direct, NFC touch-to-print (volitelně), Podpora řešení Roam pro snadný tisk, Tisk PrinterOn
Tiskové jazyky: HP PCL 6, HP PCL 5, emulace HP PostScript 3. úrovně, nativní tisk PDF (v1.7), Apple AirPrint
Skener: Rychlost skenování: Normální (A4): Až 29 str./min. nebo 46 obr./min. (černobíle), Oboustranný (A4): Až 46 obr./min. (černobíle) Technické parametry skeneru Typ skeneru Plochý skener, automatický podavač dokumentů, Technologie skenování: Kontaktní obrazový senzor (CIS), Twain verze: Verze 2.1, Oboustranné skenování prostřednictvím automatického podavače dokumentů: Ano, automatický podavač dokumentů s duplexováním při jednom podání, Maximální velikost skenovaného dokumentu (z plochy, z automatického podavače): 216 x 297 mm, Optické rozlišení skenování: Až 600 dpi
Fax: Ano, 33,6 kbps
Spotřeba [W]: 525 W (probíhající tisk), 10,1 W (pohotovostní režim), 1,2 W (režim spánku), 0,08 W (automatické vypnutí / ruční zapnutí), 0,08 W (ruční vypnutí)
Hlučnost [dB]: Zvukové emise – napájení: 6,4 B(A) při rychlosti 38 obr./min., Emise akustického tlaku: 54 dB(A) při rychlosti 38 obr./min.
Rozměry [VxŠxH mm]: Min. 420 x 390 x 323 mm, Maximální: 453 x 839 x 577 mm (plně otevřená tiskárna)
Hmotnost [kg]: 13,01 kg
Podporované operační systémy: Windows Client OS (32/64bitový): Win10, Win 8.1, Win7 Ultimate, Mobilní operační systém: iOS, Android, Mac: Apple macOS High Sierra v10.13, Apple macOS Mojave v10.14, Apple macOS Catalina v10.15, Samostatný tiskový ovladač PCL6: další informace o podporovaných operačních systémech jsou k dispozici na adrese http://www.support.hp.com, kde zadáte název produktu a vyhledáte ho, pak stačí kliknout na „Uživatelské příručky“, zadat název produktu, vyhledat příslušnou uživatelskou příručku a najít část s podporovanými operačními systémy pro tiskové ovladače UPD PCL6 / PS, Podporované operační systémy: další informace o podporovaných operačních systémech jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/upd
Obsah balení: Tiskárna HP LaserJet Enterprise MFP M430f, Černá originální tonerová kazeta HP LaserJet (cca 3 000 stran), Úvodní příručka, 1x napájecí kabel
Záruka: 12 měs. Tiskárna s dynamickým zabezpečením Některé tiskárny HP jsou určeny k provozu pouze s kazetami, které mají nový nebo znovu použitý čip HP nebo elektronické obvody. Tyto tiskárny používají dynamická bezpečnostní opatření k blokování kazet s jiným čipem nebo elektronickým obvodem než HP. Pravidelné aktualizace firmwaru zajišťují účinnost těchto opatření a blokují kazety, které dříve fungovaly. Opakovaně použité čipy a elektronické obvody HP umožňují využít opakovaně použitých, repasovaných či doplněných kazet. Více informací na https://support.hp.com/cz-cs/document/ish_7970978-7967198-16
Získejte po registraci 3letou prodlouženou záruku: https://h41201.www4.hp.com/WMCF.Web/cz/cs/promotion/14227/One/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multifunkčné-čiernobiele |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 193905205479 |
| BlueTooth: | Voliteľné |
| NFC: | Nie |
| Procesor: | 800 MHz |
| Wi-Fi: | Voliteľné |
| Tlač bez okrajov: | Ne |
| LAN: | Ano |
| Rozlíšenie skenera (px): | 600x600 |
| USB port: | Ano |
| Čítačka kariet: | Volitelně |
| Fax: | Ano |
| Typ zariadenia: | Multifunkce |
| Technológia tlače: | Laserová |
| Maximálne zaťaženie (mesačne): | do 100 tisíc |
| Farebná tlač: | Ne |
| Max formát: | A4 |
| Bitová hĺbka: | 24-bit |
| Tlač čb (str/min): | 30 až 39 |
| Podpora PCL: | Ano |
| Doskový skener: | Ano |
| Podávač skenera (ADF): | Oboustranný sken |
| Model: | M430f |
| Tlač čb (str/min) - presne: | 38 |
| Obojstranná tlač: | Automatický (duplexní) |
| Rýchlosť sken čiern. (str/min): | 29 |
| Typ snímača: | CIS |
| Počet kaziet (náplní): | 1 |
| Farebný model: | Black |
| Rozlíšenie čiernobielej tlače: | 1200 x 1200 |
| AirPrint: | Ano |
| OCR-Optické rozpoznanie obrazu: | Ano |
| Interná pamäť: | 2GB |
| Vstupný zásobník papiera: | 250 listů |
| Kopírka: | Ano |
| Rýchlosť kopírovania čiernobielo: | 29 |
| TISK3.2X: | 30 |
| Modelový rad: | HP LaserJet Enterprise |
| WWW_TAG: | hp_3roky_zaruka hp_zaruka_3r |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
