HP 250R, G10, 3-100U, 15,6'', FHD, 8GB, 512GB, Intel int, W11H, Gray, 1R
Kód: CH7D2AT-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP 250R G10
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel® Core™ 3 100U (up to 4.7 GHz Max Turbo frequency, 10 MB L3 cache, 6 cores, 8 threads)
Paměť: 8 GB DDR5-5200 MT/s (1 x 8 GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2 / 1
Pevný disk: 512 GB SSD
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 15.6'' diagonal, FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
Grafická karta: Intel graphics
Webkamera: 720p HD camera with temporal noise reduction
Podsvícená klávesnice: Ne
Numerická klávesnice: Ano
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) + Bluetooth® 5.4 wireless card
Porty: *1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) *2 USB Type-A 5Gbps signaling rate *1 AC power *1 HDMI 1.4b *1 stereo headphone/microphone combo jack
Baterie: HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion polymer
Napájení: HP Smart 45 W External AC power adapter
Barva: Tmavě šedá
Rozměry: 359,8 x 236 x 15,7
Hmotnost: 1,59kg
Záruka: 1 rok v servise
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i3 |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199642978430 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 3 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | HP 250R |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 1R |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,59 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | G10 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 45 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 15,7 |
| Šírka (mm): | 359,8 |
| Hĺbka (mm): | 236 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | 3-100U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924110541 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 41 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
