HP EliteBook 8, G1i, U7-255H, 14'', WUXGA, 32GB, 1TB, Arc 140T, W11P, Silver, 3R On-Site
Kód: AD4S1ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP EliteBook 8 G1i 14'' * certifikace TCO
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 255H (16 jader - 6P + 8E + 2LPE, 16 vláken, P-core 2,0/5,1 GHz, E-core 1,5/4,4 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 24 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (13 TOPS)
Paměť: 2× 16GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/0)
Pevný disk: SSD 1TB PCIe® NVMe™ M.2
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 35,6cm (14”) IPS s rozlišením WUXGA (1920x1200), antireflexní úpravou, 400 nity a 100% sRGB
Grafická karta: Intel Arc 140T
Audio: Poly Studio, dva stereofonní reproduktory se samostatnými zesilovači, integrované mikrofony
Web kamera: 5Mpx infračervená s AI
Polohovací zařízení: Clickpad s podporou vícedotykových gest
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 a Bluetooth® 5.4)
Porty USB: * 2× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) * 1× USB-A s přenosovou rychlostí signálu 5Gb/s (napájený) * 1× USB-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
Ostatní: * 1× HDMI 2.1 * 1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon * 1× slot pro bezpečnostní zámek
Baterie: 3článková lithium-iontová polymerová HP s dlouhou životností, 62Wh
Napájení: 65W adaptér USB-C™
Barva: ledovcově stříbrná
Rozměry: 315,6×222×11,7-15,5mm
Hmotnost: 1,39kg
Záruka: 3 roky onsite
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199251988974 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | HP EliteBook 8 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,39 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | G1i |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 222 |
| Šírka (mm): | 315,6 |
| Hĺbka (mm): | 12,4 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-255H |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
