HP EliteBook, Ultra G1i, U5-226V, 14'', 2880x1800, 16GB, 512GB SSD, Arc 130V, W11P, Blue, 3R On-Site
Kód: B9ZU6ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP EliteBook Ultra G1i 14“ nové generace s AI * certifikace TCO * klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 226V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,5 GHz, LPE-core 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, až 40 TOPS
Paměť: 16GB LPDDR5x-8533 MT/s (integrovaná)
Počet slotů (celkem/volné): be slotů (0/0)
Maximální velikost: 16GB
Pevný disk: 512GB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14'' (35,6cm) 2,8K (2880x1800) lesklý OLED, BrightView, 120Hz, 400 nitů, 100% DCI-P3
Grafická karta: Intel Arc 130V
Audio: Poly Studio, čtyři stereofonní reproduktory, dva mikrofony vybavené redukcí šumu pomocí umělé inteligence
Web kamera: 5MP + IR
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Klávesnice: podsvícená bez numerického bloku
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: * 1x USB typ A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (nabíjecí) * 3x Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB typ C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
Ostatní: * 1x stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon * 1x bezpečnostní slot
Baterie: 6článková Li-ion polymerová, 64Wh
Napájení: 65W adaptér USB-C™
Barva: atmosféricky modrá
Materiál: hořčík
Rozměry: 313,7x217,2x9-12,1mm
Hmotnost: cca 1,19kg
Záruka: 3 roky on-site
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198990891224 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 3 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | HP EliteBook |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | HP Imagepad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hořčík |
| Batéria - počet článkov: | 6 |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,19 |
| Farba: | Modrá |
| Model: | Ultra G1i |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 217,2 |
| Šírka (mm): | 313,7 |
| Hĺbka (mm): | 12,1 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-226V |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924100529 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 64 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 40 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
