HP ProBook 4/G1a/R7-250/16''/WUXGA/32GB/512GB/AMD int/W11P/Silver/3R
Kód: B9YW0ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP ProBook 4 G1a 16'' Notebook AI PC *certifikace TCO *klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 7 250 (8 jader, 16 vláken, 3,3/5,1 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI, až 16 TOPS
Paměť: 2× 16GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/0)
Pevný disk: 512GB PCIe® NVMe™ SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 40,6cm (16”) IPS s rozlišením WUXGA (1920×1200), antireflexní úpravou, 300 nity a 62,5% sRGB
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M Graphics
Audio: Poly Studio, dva stereofonní reproduktory, dva mikrofony
Web kamera: FHD 1080p
Polohovací zařízení: Clickpad s podporou vícedotykových gest
Klávesnice: podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Síť: Realtek RTL8111HSH-CG GbE
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 2x2 a Bluetooth® 5.3)
Porty USB: *2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (napájené) *2x USB-C® s přenosovou rychlostí 10Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4)
Ostatní porty: *1× HDMI 2.1 *1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon *1× RJ-45 *1× slot pro bezpečnostní zámek
Baterie: 3článková Li-ion polymerová, 48Wh
Napájení: 65W adaptér USB-C™
Barva: světlestříbrná
Rozměry: 359,4x251x10,9-17mm
Hmotnost: cca 1,75kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.75 kg |
| EAN: | 199485110370 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP ProBook 4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,75 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | G1a |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,3 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 780M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 251 |
| Šírka (mm): | 359,4 |
| Hĺbka (mm): | 10,9-17 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R7-250 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 48 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
